Wilamowice Bestwina Czechowice-Dziedzice Jasienica Jaworze

10-12.05.2019 r. Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Informujemy, że Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przystąpiło do organizacji VI edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie 10-12 maja 2019 r.

Biorąc pod uwagę, iż „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” wpisują się w prowadzone działania informacyjno-promocyjne, m.in. związane z informowaniem i promowaniem rezultatów i efektów wdrażania, zarówno wcześniejszego PO RYBY 2007-2013, jak też obecnie wdrażanego w Polsce Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”, celowym wydaje zachęcenie do udziału w tym wydarzeniu beneficjentów Programu.

Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych ludzi, którzy skorzystali z Funduszy Europejskich, a raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć. Dni Otwarte to impreza popularna i o dużym zasięgu. Zeszłoroczna V edycja skupiła prawie 560 wydarzeń, które łącznie odwiedziło ponad 132 tysiące uczestników.

Tegoroczna edycja otrzymała nową formułę ze względu na obchody 15-lecia Polski w Unii Europejskiej. Obecna VI edycja pod hasłem „Polska Różnorodna”, podsumuje piętnaście lat wykorzystania Funduszy Europejskich oraz podkreśli ich wpływ we wszystkich regionach Polski. Przez ostatnie pięć edycji beneficjenci doceniali DOFE za szeroki zasięg medialny oraz możliwość promocji swoich usług i produktów powstałych w ramach unijnych projektów na skalę krajową.

Dzień Otwarty w projektach Beneficjentów nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Może to być udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub organizacja dodatkowego wydarzenia. To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia z reguły niedostępnych obiektów, zmodernizowanych lub powstałych ze środków Unii Europejskiej w ramach środków PO RYBY, najbardziej przyciągają uczestników. W tym roku DOFE urozmaici wiele wydarzeń towarzyszących akcji. Atrakcje związane ze sportem, zdrowiem czy kulturą staną się elementem spajającym VI edycję. Beneficjenci związani z rewitalizacją lub dziedzictwem kulturowym, turystyką będą mieli okazję do przeprowadzenia ciekawych zajęć czy wycieczek poza swoimi placówkami.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na dedykowane audycje. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji:www.dniotwarte.eu. Zgłoszenia do akcji beneficjenci mogą wysyłać do dnia 15 kwietnia 2019 r.« powrót

Kontakt

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina

43-382 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 81

tel.: 33 100 08 38
fax: 33 105 57 35
kom.: 725 449 170

e-mail: biuro@bielskakraina.pl

Aby otrzymywać informację o najważniejszych wydarzeniach wpisz poniżej swoje imię, nazwisko i adres email.