Wilamowice Bestwina Czechowice-Dziedzice Jasienica Jaworze

“Piknik rybny” - 18 sierpnia 2013

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina zaprasza na „PIKNIK RYBNY”,  realizowanej w ramach projektu pn. „Gospodarka rybacka elementem łączącym pogranicze polsko-czeskie”  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach  Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013, który odbędzie się 18 sierpnia 2013 r. (niedziela) od godz. 14:00 w Parku Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach. 
 

Celem niniejszego wydarzenia jest promocja polsko-czeskiego ATLASU RYB, który powstał przy czynnej współpracy partnerów z Polski i Czech.


Będzie to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania oraz zapoznania się z ofertą gospodarstw rybackich zajmujących się hodowlą ryb z obszaru Bestwiny, Czechowic-Dziedzic, Jasienicy, Jaworza oraz Wilamowic jak i również Czech, podczas prestiżowej imprezy poświęconej tematyce rybackiej.


W programie między innymi: występ Orkiestry Dętej z Czechowic-Dziedzic, występ zespołu „Fishbones”, pokaz tańca dancehall w wykonaniu ekipy tanecznej „Chore kotki”, występ zespołu z Czech „BG NOVA", konkurs kulinarny „Smaki Regionów pogranicza polsko-czeskiego”, występ kapeli „Reputacja”, występ zespołu „Mechanicy Szanty”, zabawa taneczna z zespołem „Nega”.

W programie ponadto: blok zabaw i konkursów dla najmłodszych, malowanie twarzy, pokaz kulinarny połączony z bezpłatną degustacją ryb.

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej imprezie plenerowej!

Szczegółowe informacje na temat imprezy oraz formularze zgłoszeniowe (dotyczy wystawców oraz wszystkich zainteresowanych zarezerwowaniem stoiska wystawowego) w niedługim czasie będzie można znaleźć na stronie internetowej www.bielskakraina.pl, a także pod numerem telefonu 33 810 57 35, e-mail biuro@bielskakraina.pl.« powrót

Kontakt

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina

43-382 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 81

tel.: 33 105 57 35
fax: 33 105 57 35
kom.: 725 449 170

e-mail: biuro@bielskakraina.pl

Aby otrzymywać informację o najważniejszych wydarzeniach wpisz poniżej swoje imię, nazwisko i adres email.