Wilamowice Bestwina Czechowice-Dziedzice Jasienica Jaworze

Szkolenie „Przepisy i dokumenty odnoszące się do branży rybackiej, w tym księga stawowa oraz obowiązki sprawozdawcze” za nami.

25 sierpnia br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wilamowicach odbyło się pierwsze szkolenie realizowane w ramach projektu pn. „Aktywizacja organizacji pozarządowych i ich członków związanych z rybactwem”.

Tematem pierwszego szkolenia dla rybaków były „Przepisy i dokumenty odnoszące się do branży rybackiej, w tym księga stawowa oraz obowiązki sprawozdawcze”. Pierwsza część szkolenia dotycząca księgi stawowej przeprowadzona została przez Pana Mirosława Kuczyńskiego, natomiast druga część obejmująca obowiązki sprawozdawcze w gospodarstwach rybackich poprowadzona została przez dr Andrzeja Lirskiego.

Zachęcamy do obejrzenia galerii ze szkolenia.

 

Już teraz zapraszamy uczestników projektu do udziału w kolejnym szkoleniu, które odbędzie się w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie pn. „Praktyki weterynaryjne, higieniczne i produkcyjne oraz innowacyjność w sprzedaży bezpośredniej”. Szkolenie poprowadzi lek. wet. Izabela Handwerker z Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Bielsku-Białej.

 

 « powrót

Kontakt

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina

43-382 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 81

tel.: 33 100 08 38
fax: 33 105 57 35
kom.: 725 449 170

e-mail: biuro@bielskakraina.pl

Aby otrzymywać informację o najważniejszych wydarzeniach wpisz poniżej swoje imię, nazwisko i adres email.