Wilamowice Bestwina Czechowice-Dziedzice Jasienica Jaworze

Wizyta studyjna na Słowacji

W ramach realizowanego projektu współpracy pn. „Aktywizacja i integracja społeczności lokalnej poprzez organizację wyjazdów studyjnych oraz udział w konferencji rybackiej” realizowanego przez LGR Bielska Kraina w partnerstwie z Świętokrzyską RLGD oraz Stowarzyseniem Pre Mas „Terchovska Dolina” w dniach 18-20 maja br. Członkowie naszego Stowarzyszenia wzięli udział w wizycie studyjnej na Słowacji.

W wyjeździe udział wzięły łącznie 52 osoby. W programie wyjazdu znalazło się zwiedzanie gospodarstw rybackich – jako dobrej praktyki i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami branży rybackiej. W programie wizyty studyjnej znalazło się ponadto zwiedzanie zamku w Strecznie, spływ po Wagu, zwiedzanie Bratysławy i Żyliny z przewodnikiem, zwiedzanie Demianowskiej Jaskini Lodowej, baseny termalne w Beszenowej, zwiedzanie Terchovej. Przedstawiciel partnerskiej LGD z Słowacji zaprezentował działalność Stowarzyszenia oraz obszar, na którym Stowarzyszenie działa.

Wizyta studyjna na Słowacji miała na celu wymianę doświadczeń i dobrych praktyk, a także poznaniu kultury słowackiej.« powrót

Kontakt

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina

43-382 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 81

tel.: 33 100 08 38
fax: 33 105 57 35
kom.: 725 449 170

e-mail: biuro@bielskakraina.pl

Aby otrzymywać informację o najważniejszych wydarzeniach wpisz poniżej swoje imię, nazwisko i adres email.