Wilamowice Bestwina Czechowice-Dziedzice Jasienica Jaworze

Wizyta studyjna w woj. śląskim

W dniach 19-20 czerwiec Stowarzyszenie LGR Bielska Kraina była organizatorem wizyty studyjnej w województwie śląskim, organizowanej w ramach projektu współpracy międzynarodowej.

W ramach realizowanego projektu współpracy pn. „Aktywizacja i integracja społeczności lokalnej poprzez organizację wyjazdów studyjnych oraz udział w konferencji rybackiej” realizowanego przez LGR Bielska Kraina w partnerstwie z Świętokrzyską RLGD oraz Stowarzyseniem Pre Mas „Terchovska Dolina” w dniach 19-20 czerwiec br. nasze Stowarzyszenie było organizatoremwizyty studyjnej w województwie śląskim.

W wyjeździe udział wzięło łącznie 37 osób. W programie wyjazdu znalazło się zwiedzanie gospodarstw rybackich – jako dobrej praktyki i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami branży rybackiej, zwiedzanie Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej w Jaworzu, zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec,zwiedzanie kopalni Guido oraz rejs statkiem po Jeziorze Żywieckim, przez co partnerzy projektu mieli okazję zapoznać się z historią, kulturą i dziedzictwem przyrodniczym znajdującym się w pobliżu obszarów rybackich.

Wyjazd studyjny miał na celu przedstawienie dobrych praktyk w zakresie realizacji projektów współfinansowanych w ramach PO RYBY/ PO RiM, które były zrealizowane na obszarze działania LGR Bielska Kraina.

 « powrót

Kontakt

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina

43-382 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 81

tel.: 33 100 08 38
fax: 33 105 57 35
kom.: 725 449 170

e-mail: biuro@bielskakraina.pl

Aby otrzymywać informację o najważniejszych wydarzeniach wpisz poniżej swoje imię, nazwisko i adres email.