Wilamowice Bestwina Czechowice-Dziedzice Jasienica Jaworze

"XVIII Święto Karpia Polskiego” w Kaniowie za nami.

18.08.2018 r. w Kaniowie na Terenach Rekreacyjnych odbyło się już po raz 18 „Święto Karpia Polskiego”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze 2014-2020”, z wyłączeniem projektów grantowych.

Na uczestników tego wydarzenia czekało wiele atrakcji tj.:

  • zawody wędkarskie,
  • wystawa prac wykonanych w ramach projektu: " Promowanie i upowszechnianie dziedzictwa kulturowego i akwakultury obszaru LSR poprzez organizację cyklu rodzinnych warsztatów ceramicznych"
  • Biesiada góralska z Kapelą „ONDRASZKI” ze Szczyrku
  • Koncert zespołu „BOBI”
  • Koncert Mariusza Kalagi z zespołem oraz zabawa taneczna

Podczas tego wydarzenia informowaliśmy o działalności Stowarzyszenia, przekazywaliśmy materiały promocyjne dotyczące Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze, zainteresowanym osobom, które chcą sięgnąć po fundusze za pośrednictwem LGR. W ramach promocji naszego Stowarzyszenia przygotowaliśmy bezpłatną degustację pstrągów wędzonych z obszaru LGR, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zgromadzonych na tym święcie osób.

Podczas Święta Karpia Pani Barbara Stepek - Dyrektor naszego biura, otrzymała od organizatorów statuetkę w podziękowaniu za pomoc i wspieranie działalności Stowarzyszenia Wędkarskiego "Kaniowski Karp Królewski".« powrót

Kontakt

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina

43-382 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 81

tel.: 33 100 08 38
fax: 33 105 57 35
kom.: 725 449 170

e-mail: biuro@bielskakraina.pl

Aby otrzymywać informację o najważniejszych wydarzeniach wpisz poniżej swoje imię, nazwisko i adres email.