Wilamowice Bestwina Czechowice-Dziedzice Jasienica Jaworze

Zaproszenie na Konferencję Rybacką

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Rybackiej, która odbędzie się 6 maja br. (poniedziałek) w Villi Barbara w Jaworzu, w ramach realizowanego projektu współpracy.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina wraz z partnerami:  Rybacką Lokalną Grupą Działania „Roztocze”, Lokalną Grupą Rybacką „W Dolinie Tyśmienicy i Wieprza”, Lokalną Grupą Działania „Owocowy Szlak” oraz Lokalną Grupą Rybacką „Puszczy Sandomierskiej” realizują projekt współpracy międzyregionalnej „Złota Łuska”.

Celem projektu jest wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej poprzez podjęcie działań mających na celu zachowanie tradycji lokalnych i popularyzację spożycia ryb słodkowodnych.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Rybackiej, która odbędzie się w dniu 6 maja 2019 roku w Villi Barbara Villa Barbara Centrum Zdrowia i Rehabilitacji (ul. Wczasowa 171, 43-384 Jaworze)

 

Konferencja skierowana będzie do przedstawicieli gospodarstw rybackich oraz członków współpracujących LGR.

Udział w konferencji jest bezpłatny a całość działań współfinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach priorytetu 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i morze” na lata 2014-2020.

Program konferencji można pobrać z załączonego pliku do niniejszej informacji.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie Karty zgłoszenia oraz przesłanie jej na adres e-mailowy: biuro@bielskakraina.pl

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!
« powrót

Kontakt

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina

43-382 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 81

tel.: 33 100 08 38
fax: 33 105 57 35
kom.: 725 449 170

e-mail: biuro@bielskakraina.pl

Aby otrzymywać informację o najważniejszych wydarzeniach wpisz poniżej swoje imię, nazwisko i adres email.